Regulamin zamówień i dostaw

1. Strona www.diamentowaszpilka.pl dokonuje wysyłek opłaconych z góry zamówień (nie dotyczy za pobraniem), nie później niż w ciągu 3 dni od daty zaksięgowania płatności na:

- rachunku bankowym mBank nr 46 1140 2004 0000 3502 7861 4524 firmy SPECTRUM Marcin Kończak, os. Kasztanowe 94b/8, 70-895 Szczecin

- po zatwierdzeniu zapłaty w systemie transakcyjnym przelewy24.pl lub payU

2. Realizujemy dostawy na terenie Polski oraz Unii Europejskiej

a) Koszt wysyłki oraz czas dostawy na terenie Polski wynosi:

14 zł - paczkomat inpost,

15 zł DPD, do 48 godzin w dni robocze od daty wysyłki

22 zł- za pobraniem, do 48 godzin w dni robocze od daty wysyłki

-istnieje również możliwość odbioru osobistego z góry opłaconego zamówienia po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, przy ul. Szybowcowej 28 w Szczecinie.

b) Koszt wysyłki paczek międzynarodowych jest uzależniony od gabarytu, kursu walut oraz miejsca docelowego przeznaczenia.

Klient na podany adres email i/lub nr telefonu otrzymuje powiadomienie o nadaniu paczki. Wszystkie paczki wysyłane przez diamentowaszpilka.pl są ubezpieczone.

3. Istnieje możliwość modyfikacji zamówienia po dokonanej zapłacie, do momentu uzyskania statusu zamówienia "gotowe do wysłania"- PROSIMY o kontakt w celu ewentualnej modyfikacji- po osiągnięciu powyższego statusu, zamówienie jest odcięte i skompletowane, paczka jest zapakowana i nie ma możliwości jej rozpieczętowania.

4. Klienci którzy nie odbiorą przesyłki za pobraniem, nie będą mieli w przyszłości możliwości tej opcji dostawy.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl